Jakość szyb samochodowych ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo kierowcy, pasażerów oraz na innych użytkowników drogi, dlatego staramy się pracować na materiałach renomowanych producentów, tak aby każda wykonana usługa była trwała i przede wszystkim bezpieczna.

11-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass

Nasza firma zajmuje się wymianą szyb w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Naprawy wykonujemy zarówno w naszym warsztacie jak i w miejscu wskazanym przez Klienta.

Dzięki najnowszej technologii wykorzystującej indukcję elektromagnetyczną, oferujemy Państwu bezinwazyjny demontaż szyb, bez ryzyka uszkodzenia karoserii, podszybia i zawulkanizowanych uszczelek.
Miejscowe ogniska rdzy na podszybiu zabezpieczamy w ramach usługi tak, aby w przyszłości nie pojawiły się nieszczelności lub pęknięcia.

20-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass

Wszystkie szyby posiadają dwuletnią gwarancję producenta na rozwarstwienie oraz wady optyczne. Na montaż gwarancja udzielana jest bezterminowo!

19-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass 18-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass 17-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass 16-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass 15-naprawa-wymiana-szyb-namyslow-dr-glass

FACEBOOK
FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości